| Kenteken | JR-732-T |
| Merk | Skoda |
| Type | rapid |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 11-06-2016 |
| Nieuwprijs | € 21.148,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1199 kg |
| APK vervaldatum | 12-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-06-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-06-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 107 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 171 cm |
| Lengte | 448 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 590 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1659 kg |
| Massa leeg voertuig | 1099 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1659 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfd7fd7cw003stn763sk |
| Variant | aacjzc |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2026
Rapport opnieuw genereren