| Kenteken | JT-520-X |
| Merk | Mercedes AMG |
| Type | amg c63 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 24-11-2014 |
| Nieuwprijs | € 111.642,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 350 Kw | 476 pk |
| Vermogen per kg | 0,20 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1715 kg |
| APK vervaldatum | 30-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 24-11-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-06-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 3982 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 91 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.8 l/100km | 1l op 9.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.2 l/100km | 1l op 12.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 192 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2175 kg |
| Massa leeg voertuig | 1615 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2175 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | rlaab50a |
| Variant | r08ap0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-06-2025
Rapport opnieuw genereren