| Kenteken | JT-899-L |
| Merk | Opel |
| Type | astra+ |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 21-06-2016 |
| Nieuwprijs | € 26.375,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1335 kg |
| APK vervaldatum | 21-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-06-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-06-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.1 l/100km | 1l op 32.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.3 l/100km | 1l op 30.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 88 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1850 kg |
| Massa leeg voertuig | 1235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1850 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bk1f4fbba5 |
| Variant | ca0fdbb12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren