| Kenteken | JX-713-B |
| Merk | Fiat |
| Type | 500 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 30-06-2016 |
| Nieuwprijs | € 18.910,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 940 kg |
| APK vervaldatum | 08-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-06-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-06-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1242 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 163 cm |
| Lengte | 357 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 230 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1345 kg |
| Massa leeg voertuig | 840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1345 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 00au |
| Variant | axa1a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren