| Kenteken | K-062-NL |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | glc 350 d 4matic |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-08-2017 |
| Nieuwprijs | € 108.152,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 190 Kw | 258 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 238 km/h |
| Gewicht | 1915 kg |
| APK vervaldatum | 06-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-08-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-01-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 2550 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 169 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2530 kg |
| Massa leeg voertuig | 1815 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | czaa0514 |
| Variant | r8bfp1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren