| Kenteken | K-088-JN |
| Merk | Peugeot |
| Type | 208 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-01-2021 |
| Nieuwprijs | € 23.970,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 75 Kw | 102 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Gewicht | 1165 kg |
| APK vervaldatum | 27-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-01-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.3 l/100km | 1l op 30.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 86 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1650 kg |
| Massa leeg voertuig | 1065 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | yhtk-j2b500 |
| Variant | b |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren