| Kenteken | K-115-SV |
| Merk | Seat |
| Type | ateca |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 21-01-2021 |
| Nieuwprijs | € 42.584,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Gewicht | 1408 kg |
| APK vervaldatum | 23-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 21-01-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-02-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 127 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1940 kg |
| Massa leeg voertuig | 1308 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1940 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7sfd7cw0024bivl1c18bd |
| Variant | xdpcax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-04-2026
Rapport opnieuw genereren