| Kenteken | K-151-VX |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | ml 500 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 30-03-2006 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 225 Kw | 306 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Gewicht | 2175 kg |
| APK vervaldatum | 31-07-2024 |
| Datum eerste toelating | 30-03-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-03-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 4966 cc |
| Rijdend geluid | 75 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 4200 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 319 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 292 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2830 kg |
| Massa leeg voertuig | 2075 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2830 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren
