| Kenteken | K-178-SJ |
| Merk | Ford |
| Type | kuga |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 04-09-2019 |
| Nieuwprijs | € 38.335,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Gewicht | 1630 kg |
| APK vervaldatum | 04-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 04-09-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-02-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2100 kg |
| Massa leeg voertuig | 1530 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5tnbz6aeq1c |
| Variant | m8md1ax |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-05-2025
Rapport opnieuw genereren