| Kenteken | K-197-NX |
| Merk | Ford |
| Type | transit custom |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-01-2021 |
| Nieuwprijs | € 60.301,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 68 Kw | 92 pk |
| Elektrisch vermogen | 93 Kw | 126 pk |
| Totaal vermogen | 161 Kw | 219 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 120 km/h |
| Gewicht | 2279 kg |
| APK vervaldatum | 25-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 25-01-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-01-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 996 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 203 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Hoogte | 196 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3240 kg |
| Massa leeg voertuig | 2179 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3240 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | s9xsasabeapse |
| Variant | m1fa1ebx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren