| Kenteken | K-198-PZ |
| Merk | Renault |
| Type | scenic |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 19-12-2018 |
| Nieuwprijs | € 38.304,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1596 kg |
| APK vervaldatum | 19-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-12-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 2565 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 131 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 280 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2241 kg |
| Massa leeg voertuig | 1496 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2241 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nbbta0c17000 |
| Variant | rf2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-11-2025
Rapport opnieuw genereren