| Kenteken | K-210-HK |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 03-02-2020 |
| Nieuwprijs | € 38.637,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 117 Kw | 159 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1390 kg |
| APK vervaldatum | 03-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-02-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 123 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1885 kg |
| Massa leeg voertuig | 1290 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1885 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | f06 |
| Variant | f |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren