| Kenteken | K-247-XX |
| Merk | Hyundai |
| Type | tucson |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 06-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 41.845,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 131 Kw | 178 pk |
| Elektrisch vermogen | 44 Kw | 60 pk |
| Totaal vermogen | 175 Kw | 238 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1639 kg |
| APK vervaldatum | 06-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 06-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1650 kg |
| Technische max massa voertuig | 2175 kg |
| Massa leeg voertuig | 1539 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2175 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a61b14 |
| Variant | f5p41 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren
