| Kenteken | K-320-XF |
| Merk | Volkswagen |
| Type | caravelle |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 24-04-2002 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 75 Kw | 102 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 2227 kg |
| APK vervaldatum | 18-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-04-2002 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-12-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 5 |
| Motorinhoud | 2461 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 3 |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 332 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2890 kg |
| Massa leeg voertuig | 2127 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2890 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren