| Kenteken | K-382-TR |
| Merk | Mitsubishi |
| Type | colt |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 11-11-2010 |
| Nieuwprijs | € 12.346,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Gewicht | 1045 kg |
| APK vervaldatum | 31-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 11-11-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1124 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 115 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | 394 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1455 kg |
| Massa leeg voertuig | 945 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1455 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | anlna5b5eaaa |
| Variant | z3111 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren