| Kenteken | K-410-DT |
| Merk | Peugeot |
| Type | 208 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 27-11-2020 |
| Nieuwprijs | € 22.380,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Gewicht | 1165 kg |
| APK vervaldatum | 29-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 27-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-11-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 97 g/km |
| Emissienorm | euro 6 am |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1595 kg |
| Massa leeg voertuig | 1065 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1595 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hnkk-j1b300 |
| Variant | p |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-04-2025
Rapport opnieuw genereren