| Kenteken | K-424-HP |
| Merk | Honda |
| Type | jazz hybrid |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 04-06-2013 |
| Nieuwprijs | € 21.969,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 65 Kw | 88 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Gewicht | 1183 kg |
| APK vervaldatum | 07-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 04-06-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-12-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1339 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 104 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | 390 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1600 kg |
| Massa leeg voertuig | 1083 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1600 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren