| Kenteken | K-439-RD |
| Merk | Citroen |
| Type | c3 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 11-02-2021 |
| Nieuwprijs | € 21.110,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 61 Kw | 83 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Gewicht | 1055 kg |
| APK vervaldatum | 21-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-02-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-02-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 97 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 450 kg |
| Technische max massa voertuig | 1540 kg |
| Massa leeg voertuig | 955 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1540 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | v/aaxs |
| Variant | xhmr |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-04-2025
Rapport opnieuw genereren