| Kenteken | K-468-BV |
| Merk | Toyota |
| Type | rav4 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 31-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 50.923,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 131 Kw | 178 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1720 kg |
| APK vervaldatum | 31-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-02-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2487 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 2500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 100 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1650 kg |
| Technische max massa voertuig | 2225 kg |
| Massa leeg voertuig | 1620 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2225 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | axah54l-anxmbw(1b) |
| Variant | axah54(n) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren