| Kenteken | K-585-VJ |
| Merk | Skoda |
| Type | kodiaq |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 09-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 44.233,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Gewicht | 1581 kg |
| APK vervaldatum | 09-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 09-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 135 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Hoogte | 169 cm |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2189 kg |
| Massa leeg voertuig | 1481 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2189 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfd7fd7gc0084bi0ns5v1b2a |
| Variant | acdpcax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren