| Kenteken | K-622-BJ |
| Merk | Westfalia |
| Type | nugget |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 06-05-2016 |
| Nieuwprijs | € 44.709,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 114 Kw | 155 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Gewicht | 2515 kg |
| APK vervaldatum | 07-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 06-05-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-12-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2198 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 168 g/km |
| Emissienorm | euro 5 m |
| Breedte | 203 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3100 kg |
| Massa leeg voertuig | 2415 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren