| Kenteken | K-678-XF |
| Merk | Volkswagen |
| Type | t-cross |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 19-03-2020 |
| Nieuwprijs | € 30.425,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Gewicht | 1275 kg |
| APK vervaldatum | 19-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-03-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-09-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3800 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 112 g/km |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 630 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1760 kg |
| Massa leeg voertuig | 1175 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7cw0074bf1aa |
| Variant | dkrfacx04 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren