| Kenteken | K-698-XD |
| Merk | BMW |
| Type | x2 sdrive20i |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 01-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 59.676,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 131 Kw | 178 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Gewicht | 1545 kg |
| APK vervaldatum | 01-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 01-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 132 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2055 kg |
| Massa leeg voertuig | 1445 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2055 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | iaw500bt |
| Variant | yh31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren