| Kenteken | K-709-DV |
| Merk | Renault |
| Type | kangoo |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 16-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 27.234,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 84 Kw | 114 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Gewicht | 1395 kg |
| APK vervaldatum | 22-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-11-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 140 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 428 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1920 kg |
| Massa leeg voertuig | 1295 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1920 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | kw34b2 |
| Variant | kw34 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren