| Kenteken | K-721-SG |
| Merk | Audi |
| Type | a3 sportback |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 02-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 34.323,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Gewicht | 1255 kg |
| APK vervaldatum | 20-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 02-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-06-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 104 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1740 kg |
| Massa leeg voertuig | 1155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1740 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6fm6aj016p8v317mmem1 |
| Variant | schzdf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 02-06-2025
Rapport opnieuw genereren