| Kenteken | K-721-XR |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | b 180 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 22-02-2011 |
| Nieuwprijs | € 28.385,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Gewicht | 1340 kg |
| APK vervaldatum | 19-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-02-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-04-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1699 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 146 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 278 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 645 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1830 kg |
| Massa leeg voertuig | 1240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1830 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | dzbaa500 |
| Variant | y2rbm2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren