| Kenteken | K-740-JS |
| Merk | Hymer |
| Type | b 514 cl |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 03-04-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 132 km/h |
| Gewicht | 3307 kg |
| APK vervaldatum | 01-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-04-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-12-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 2700 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 235 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 345 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 3850 kg |
| Massa leeg voertuig | 3207 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren
