| Kenteken | K-742-PT |
| Merk | Mini |
| Type | one |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 28-09-2012 |
| Nieuwprijs | € 21.928,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Gewicht | 1155 kg |
| APK vervaldatum | 29-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-09-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-01-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 127 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | 372 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Wielbasis | 247 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1530 kg |
| Massa leeg voertuig | 1055 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5h000 |
| Variant | sr31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-06-2025
Rapport opnieuw genereren