| Kenteken | K-805-PV |
| Merk | Capron |
| Type | a461 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 15-06-2020 |
| Nieuwprijs | € 51.398,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 136 km/h |
| Gewicht | 2860 kg |
| APK vervaldatum | 20-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-06-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.9 l/100km | 1l op 12.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 177 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 232 cm |
| Lengte | 720 cm |
| Hoogte | 314 cm |
| Wielbasis | 404 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2760 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren