| Kenteken | K-814-PZ |
| Merk | Porsche |
| Type | 911 carrera |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-09-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 239 Kw | 325 pk |
| Vermogen per kg | 0,15 Kw/kg |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Gewicht | 1595 kg |
| APK vervaldatum | 12-01-2025 |
| Datum eerste toelating | 15-09-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-05-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 3596 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | 5100 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 17 l/100km | 1l op 5.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.4 l/100km | 1l op 8.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 275 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 235 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1920 kg |
| Massa leeg voertuig | 1495 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1920 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 1 |
| Variant | ka12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-05-2025
Rapport opnieuw genereren