| Kenteken | K-821-JG |
| Merk | Mini |
| Type | cooper |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 02-01-2021 |
| Nieuwprijs | € 32.501,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 1215 kg |
| APK vervaldatum | 02-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 02-01-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-01-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 118 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 382 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1565 kg |
| Massa leeg voertuig | 1115 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1565 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ihw400l0 |
| Variant | xr31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren