| Kenteken | K-822-XZ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | cla 180 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 27-10-2016 |
| Nieuwprijs | € 41.126,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 1460 kg |
| APK vervaldatum | 08-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 27-10-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1595 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 134 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 730 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1955 kg |
| Massa leeg voertuig | 1360 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1955 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ozba1504 |
| Variant | 224gq2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-10-2025
Rapport opnieuw genereren