| Kenteken | K-849-VT |
| Merk | Seat |
| Type | ateca |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 10-11-2016 |
| Nieuwprijs | € 31.253,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Gewicht | 1359 kg |
| APK vervaldatum | 09-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 10-11-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 123 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1900 kg |
| Massa leeg voertuig | 1259 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1900 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm6sfm62s0327mmvl62 |
| Variant | xczeax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-05-2025
Rapport opnieuw genereren
