| Kenteken | K-858-JX |
| Merk | Opel |
| Type | astra |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-02-2021 |
| Nieuwprijs | € 26.559,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Gewicht | 1280 kg |
| APK vervaldatum | 25-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 26-02-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-02-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 am |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1805 kg |
| Massa leeg voertuig | 1180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1805 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bh1baukh315 |
| Variant | ca027dd12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-04-2025
Rapport opnieuw genereren