| Kenteken | K-858-KR |
| Merk | Kia |
| Type | sportage |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 02-02-2021 |
| Nieuwprijs | € 35.300,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 97 Kw | 132 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Gewicht | 1490 kg |
| APK vervaldatum | 02-02-2027 |
| Datum eerste toelating | 02-02-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-02-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1591 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.2 l/100km | 1l op 12.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 156 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2000 kg |
| Massa leeg voertuig | 1390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m611z1 |
| Variant | f5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-04-2025
Rapport opnieuw genereren