| Kenteken | K-883-TV |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | e 500 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 01-09-2012 |
| Nieuwprijs | € 91.362,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 300 Kw | 408 pk |
| Vermogen per kg | 0,15 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1940 kg |
| APK vervaldatum | 18-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-09-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-02-2025 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 8 |
| Motorinhoud | 4663 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 229 g/km |
| Emissienorm | - |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2485 kg |
| Massa leeg voertuig | 1840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2485 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-05-2025
Rapport opnieuw genereren