| Kenteken | K-908-FP |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-10-2019 |
| Nieuwprijs | € 42.011,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 97 Kw | 132 pk |
| Elektrisch vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Gewicht | 1615 kg |
| APK vervaldatum | 14-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-10-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-04-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 427 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2020 kg |
| Massa leeg voertuig | 1515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2020 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fa1fa1md001e0gaon1ml1avr0na |
| Variant | gac4ebsax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren