| Kenteken | K-909-NP |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 200 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 26-09-2012 |
| Nieuwprijs | € 49.876,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 135 Kw | 184 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 1505 kg |
| APK vervaldatum | 13-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 26-09-2012 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-03-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1796 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.9 l/100km | 1l op 11.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 156 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 276 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2020 kg |
| Massa leeg voertuig | 1405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2020 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | nzaba502 |
| Variant | h0s8m0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren