| Kenteken | K-919-TZ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | b 180 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 12-02-2013 |
| Nieuwprijs | € 34.304,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1425 kg |
| APK vervaldatum | 16-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 12-02-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-03-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1595 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 710 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1950 kg |
| Massa leeg voertuig | 1325 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ozaab523 |
| Variant | m24gp2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren