| Kenteken | K-952-VH |
| Merk | Audi |
| Type | a7 55 tfsi e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 22-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 77.144,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 185 Kw | 252 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 2140 kg |
| APK vervaldatum | 22-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 22-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-03-2021 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 191 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2650 kg |
| Massa leeg voertuig | 2040 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7ad7dk001rt071c20s54bfcem9h660fs |
| Variant | sdlgaq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren