| Kenteken | K-972-JL |
| Merk | Tesla |
| Type | model 3 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 24-12-2020 |
| Nieuwprijs | € 49.680,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 91 Kw | 124 pk |
| Elektrisch vermogen | 239 Kw | 325 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Gewicht | 1825 kg |
| APK vervaldatum | - |
| Datum eerste toelating | 24-12-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-12-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 288 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2139 kg |
| Massa leeg voertuig | 1725 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2139 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | pb1s5n |
| Variant | e6r |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren