| Kenteken | K-996-HL |
| Merk | Volkswagen |
| Type | id.3 pro 150 kw |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 18-12-2020 |
| Nieuwprijs | € 49.176,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 72 Kw | 98 pk |
| Elektrisch vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 1794 kg |
| APK vervaldatum | 18-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-12-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-12-2020 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 426 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2260 kg |
| Massa leeg voertuig | 1694 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | onlogisch |
| Uitvoering | c0o51aa |
| Variant | acebjc l1fx2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren