| Kenteken | KB-204-F |
| Merk | Fiat |
| Type | panda |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 20-07-2016 |
| Nieuwprijs | € 12.520,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1015 kg |
| APK vervaldatum | 20-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 20-07-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-07-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1242 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 164 cm |
| Lengte | 365 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 230 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1420 kg |
| Massa leeg voertuig | 915 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1420 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | p0u |
| Variant | pxa1a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-06-2025
Rapport opnieuw genereren