| Kenteken | KB-769-L |
| Merk | Chevrolet |
| Type | spark |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 30-03-2011 |
| Nieuwprijs | € 11.995,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 939 kg |
| APK vervaldatum | 05-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-03-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-10-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1206 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4800 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 238 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1367 kg |
| Massa leeg voertuig | 839 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1367 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 2bb5 |
| Variant | mhb12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-07-2025
Rapport opnieuw genereren