| Kenteken | KD-842-Z |
| Merk | Citroen |
| Type | c4 picasso |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 10-08-2016 |
| Nieuwprijs | € 32.155,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1372 kg |
| APK vervaldatum | 09-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 10-08-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-08-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 115 g/km |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 648 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 2125 kg |
| Massa leeg voertuig | 1272 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2125 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m/2sm |
| Variant | ahny |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren