| Kenteken | KFX-64-H |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 15-04-2026 |
| Nieuwprijs | € 48.341,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 115 Kw | 156 pk |
| Elektrisch vermogen | 151 Kw | 205 pk |
| Totaal vermogen | 266 Kw | 362 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 1637 kg |
| APK vervaldatum | 15-04-2030 |
| Datum eerste toelating | 15-04-2026 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-04-2026 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 eb |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2160 kg |
| Massa leeg voertuig | 1537 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2160 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | d06 |
| Variant | d |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 05-05-2026
Rapport opnieuw genereren