| Kenteken | KJ-179-V |
| Merk | Volkswagen |
| Type | passat |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 30-09-2016 |
| Nieuwprijs | € 50.110,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1735 kg |
| APK vervaldatum | 19-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-09-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-09-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 477 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 279 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2250 kg |
| Massa leeg voertuig | 1635 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2250 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd6fd6dd001ph7mmvr267 |
| Variant | accukcx0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 16-06-2025
Rapport opnieuw genereren