| Kenteken | KJ-303-F |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | b 180 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 30-09-2016 |
| Nieuwprijs | € 38.358,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1425 kg |
| APK vervaldatum | 30-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-09-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-09-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1595 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 444 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 710 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1960 kg |
| Massa leeg voertuig | 1325 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1960 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | ozbz1502 |
| Variant | m24gq2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-07-2025
Rapport opnieuw genereren