| Kenteken | KS-040-D |
| Merk | Renault |
| Type | talisman |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 14-11-2016 |
| Nieuwprijs | € 49.075,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 118 Kw | 160 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1615 kg |
| APK vervaldatum | 13-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-11-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-11-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 120 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 487 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 281 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1850 kg |
| Technische max massa voertuig | 2190 kg |
| Massa leeg voertuig | 1515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2190 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a5a61a210000 |
| Variant | kh4 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-06-2025
Rapport opnieuw genereren