| Kenteken | KZ-120-X |
| Merk | Opel |
| Type | corsa-e |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 02-01-2017 |
| Nieuwprijs | € 17.710,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1163 kg |
| APK vervaldatum | 10-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 02-01-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-01-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1398 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 114 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 402 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 251 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1630 kg |
| Massa leeg voertuig | 1063 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1630 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | bx2e6ehla5 |
| Variant | cadrc12 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 31-08-2025
Rapport opnieuw genereren